گروه Code Tutor کار خود را از خرداد 1398 با هدف ضبط دوره های آموزشی کاربردی با کیفیت علمی بالا و مطابق با بالاترین استانداردهای آموزشی آغاز کرد.

درباره Code Tutor

در ابتدا تصمیم به ضبط دوره های پیشرفته برنامه نویسی و هوش مصنوعی داشتیم اما بعد از مدت کوتاهی نظر خود را تغییر دادیم و دوره های خود را از نقطه صفر و برای ورود به بازار کار شروع کردیم. در این راستا، ابتدا دوره های HTML5 و اصول برنامه نویسی ضبط شد که به خوبی مورد استقبال قرار گرفت. به دلیل این استقبال، همین شیوه را برگزیدیم و ضبط دوره های بعدی در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب را ادامه دادیم. بعد از گذشت تقریبا یک سال، دستاورد ما هفت دوره تکمیل شده و پنج دوره در حال ضبظ است، همچنین سطح دوره ها از مبتدی به متوسط و حرفه ای رسیده است.
اعتقاد ما بر آموزش رایگان برای همه است و به همین دلیل تا جایی که برای ما مقدور است آموزش های خود را به صورت رایگان در کانال آپارات خود قرار می دهیم. در حال حاضر، بیش از نیمی از دوره های تکمیل شده ما بر روی کانال آپارات آپلود شده است و ویدیو های اکثر دوره های در حال ضبط را نیز می توانید از این کانال دنبال کنید. به امید خدا بتوانیم با این روش وظیفه خود در توسعه دانش را انجام دهیم. همچنین، شنیدن نظرات شما برای ما ارزشمند است و می تواند ما را در بهبود آموزش ها و همچنین اولویت بندی ضبط آن ها کمک کند. منتظر نظرات شما هستیم.